do zakończenia reklamy pozostało s
Włącz dźwięk
Pomiń reklamę

Euro 2008

Finały XIII Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Austrii i Szwajcarii 2008 roku. Największa impreza piłkarska Europy trwała od 7 do 29 czerwca. Do tej pory żadnej drużynie nie udało się obronić mistrzowskiego tytułu.

Inne 3 odcinki

KLATKA PO KLATCE EURO 2008!
TURCJA - CZECHY (65.min): Chorągiewka sędziego asystenta nie wytrzymała trudów spotkania
Występ Enrique Iglesiasa przed meczem finałowym mistrzostw Europy 2008 pomiędzy Niemcami a Hiszpanią

Najciekawsze akcje 38 odcinków

CHORWACJA - NIEMCY: skrót meczu
Druga bramka dla Portugalii wieńcząca olbrzymią przewagę w całym meczu. Zdobywcą był Raul Meieres
GRECJA - HISZPANIA (24 min.): Nikopolidis w swoim pożegnalnym meczu z reprezentacją, o mały włos sam się nie wyeliminował z gry.
GRECJA - HISZPANIA (42 min.): Grecy, w pożegnalnym z turniejem meczu, strzelają swoją pierwszą bramkę. Charisteas strzałem głową pokonał Pepe Reine
GRECJA - HISZPANIA (88 min.): Guiza pogrąża Greków! Hiszpanie wygrywają grupę D, gromadząc komplet punktów.
GRECJA - SZWECJA (67 minuta) Piękna bramka snajpera Szwecji Zlatana Ibrahimovicia! Napastnik "Trzech koron" bez namysłu uderzył z pierwszej piłki z 18 metrów i piłka wpadła w same okienko bramki strzeżonej przez Nikopolidisa.
GRECJA - SZWECJA (72 minuta) Obrońca Szwecji Hansson jakimś cudem umieszcza piłkę w siatce Greków przepychając się przez defensorów!
HISZPANIA - ROSJA (44 minuta) Szybka kontra Hiszpanii. Iniesta posyła prostopadłe podanie do Villi. Napastnik Luisa Aragonesa w sytuacji sam na sam strzela gola na 2:0
HOLANDIA - FRANCJA (35 min): Ribery próbuje pokonać van der Sara
HOLANDIA - FRANCJA (54 min): Henry fatalnie przestrzelił
HOLANDIA - FRANCJA (59 min): 2:0 dla Holandii. Van Persie wykończył akcję van Nistelrooya z Robbenem
Holandia - Włochy (76 min.): Toni w sytuacji sam na sam z bramkarzem
NIEMCY - TURCJA (13 min.): Turcy jako pierwsi mogli strzelić gola! Doskonale złoży się do strzału Kazim Kazim, uderzył potężnie z trzynastu metrów ale tylko trafił w poprzeczkę.
Po okresie przewagi Helwetów, gola dla Czechów na wagę trzech punktów zdobył Sverkos
POLSKA - CHORWACJA (33 min.): Boruc ratuje Biało - czerwonych. Klasnić marnuje wspaniałą okazję
Szwajcarzy za wszelką cenę starali się doprowadzić do remisu. Po jednym ze strzałów piłka wylądowała na poprzeczce czeskiej bramki
TURCJA - CZECHY (34 min.): Jan Koller zdobywa prowadzenie dla Czechów.
TURCJA - CZECHY (53 min): Tuncay bliski wyrównania!

Reportaże i wywiady 18 odcinków

Bożydar Iwanow rozmawia o sytuacji w kadrze z Tomaszem Zahorskim
HOLANDIA - FRANCJA: analiza meczu
Lukas Podolski o meczu Niemcy - Polska. Przewidywania i odczucia 'polskiego' reprezentanta Niemiec
POLSKA - CHORWACJA: analiza meczu
Raport z obozu chorwackiego przed meczem z Polską. Możliwe pięć zmian w składzie Hrvatskiej.
Rozmowa z Arturem Borucem po meczu Polska - Chorwacja
Rozmowa z Dariuszem Dudką po meczu Austria - Polska
Rozmowa z Jackiem Krzynówkiem po meczu Austria - Polska
Rozmowa z Luisem Aragonesem po meczu Rosja - Hiszpania
Rozmowa z Rafałem Murawskim po meczu Polska - Chorwacja
Spoczywaj w spokoju, Adamie
Trener reprezentacji Polski Leo Beenhakker przyznał po meczu, że nie jest zadowolony z wyniku i z pracy arbitrów. Jego zdaniem bramka dla Niemców padła ze spalonego.