Kubuś i przyjaciele

Winnie the Pooh

Animowane
IMDb 6,9/10
1 godz. 1 min.

Pewnego dnia Kubuś Puchatek znajduje wiadomość od Krzysia i nabiera przekonania, że jego najlepszy przyjaciel został uprowadzony przez tajemniczego stwora Bendezara. Miś prosi o pomoc wszystkie zwierzęta zamieszkujące Stumilowy Las i razem z nimi wyrusza Krzysiowi na ratunek. Musi jednocześnie walczyć ze swoją największą słabością - ogromnym apetytem! Pełna pociesznych przygód i doskonałej muzyki, klasyczna disnejowska animacja na podstawie uwielbianej przez dzieci książki A.A. Milne’a.…

Pewnego dnia Kubuś Puchatek znajduje wiadomość od Krzysia i nabiera przekonania, że jego najlepszy przyjaciel został uprowadzony przez tajemniczego stwora Bendezara. Miś prosi o pomoc wszystkie zwierzęta zamieszkujące Stumilowy Las i razem z nimi wyrusza Krzysiowi na ratunek. Musi jednocześnie walczyć ze swoją największą słabością - ogromnym apetytem!

Pełna pociesznych przygód i doskonałej muzyki, klasyczna disnejowska animacja na podstawie uwielbianej przez dzieci książki A.A. Milne’a. Wyreżyserowany przez Stephena J. Andersona (Rodzinka Robinsonów) film odznacza się staroświeckim urokiem, a jego styl nawiązuje zarówno do najlepszych tradycji studia Walta Disneya, jak i oryginalnych ilustracji Ernesta H. Shepharda. Obraz otrzymał nagrodę Annie i siedem innych nominacji do tego najbardziej prestiżowego w świecie animacji wyróżnienia. W polskiej wersji językowej głosów głównym bohaterom użyczyli m.in. Maciej Kujawski, Jan Prochyra, Włodzimierz Bednarski, Joanna Jeżewska oraz Grzegorz Pawlak.

do zakończenia reklamy pozostało s
Włącz dźwięk
Pomiń reklamę
Zobacz również
Aladyn
  • Animowane

Pełna przygód historia Aladyna, który próbuje zdobyć serce księżniczki Dżasminy. Spragniona wrażeń…

Nowe szaty króla 2: Kronk - Nowe wcielenie
  • Animowane

Były giermek żądnej władzy Yzmy, Kronk, przeszedł na stronę dobra i teraz wiedzie spokojne życie,…

Wall-E
  • Animowane

Ziemia przypomina gigantyczne śmietnisko. Nie ma już na niej żadnego człowieka, wszyscy uciekli.…

Wielka Szóstka
  • Animowane

Czternastoletni Hiro Hamada jest młodym geniuszem komputerowym, którego łączy niezwykła więź z…

Auta
  • Animowane

Zygzak McQueen to młody i bardzo ambitny samochód wyścigowy, któremu marzy się wielki sukces. W tym…

Stich! Misja
  • Animowane

Stich! Misja to kontynuacja opowieści o eksperymencie 626, czyli pełnym uroku, małym niesfornym…

do zakończenia reklamy pozostało s
Włącz dźwięk
Pomiń reklamę