Wstyd

Shame

Dramatyczne
IMDb 7,0/10
1 godz. 40 min.

Brandon (Michael Fassbender) jest odnoszącym sukcesy trzydziestolatkiem z Nowego Jorku. Wydawałoby się, że mężczyzna ma wszystko - pieniądze, karierę, piękne mieszkanie. Niestety, nie potrafi zapanować nad swoimi żądzami. Jest uzależniony od seksu, który traktuje jako remedium na stres. Jego codzienność wypełniają romanse na jedną noc. W żaden sposób nie jest w stanie się zaangażować w relacje z drugim człowiekiem. Pewnego dnia wprowadza się do niego nieradząca sobie z rzeczywistością siostra…

Brandon (Michael Fassbender) jest odnoszącym sukcesy trzydziestolatkiem z Nowego Jorku. Wydawałoby się, że mężczyzna ma wszystko - pieniądze, karierę, piękne mieszkanie. Niestety, nie potrafi zapanować nad swoimi żądzami. Jest uzależniony od seksu, który traktuje jako remedium na stres. Jego codzienność wypełniają romanse na jedną noc. W żaden sposób nie jest w stanie się zaangażować w relacje z drugim człowiekiem. Pewnego dnia wprowadza się do niego nieradząca sobie z rzeczywistością siostra (Carey Mulligan), co ma ogromny wpływ na niego.

Pełen silnych emocji dramat w reżyserii laureata Nagrody Akademii Steve'a McQueena (Zniewolony. 12 Years a Slave), który jest studium współczesnych relacji międzyludzkich. Główny bohater panicznie boi się bliskości i odkrycia przed drugim człowiekiem. W jego role kapitalnie wcielił się Michael Fassbender (Steve Jobs), który otrzymał za stworzoną przez siebie kreację nominację do Złotego Globu. Obok niego występuje rewelacyjna, wyróżniona nominacją do Oscara Carey Mulligan (Była sobie dziewczyna). Produkcja jest pełna śmiałych, pełnych erotycznych zbliżeń scen.

do zakończenia reklamy pozostało s
Włącz dźwięk
Pomiń reklamę
Zobacz również
Niebezpieczny umysł
  • Dramatyczne

Niebezpieczny umysł jest biografią, najprawdopodobniej częściowo fikcyjną, gwiazdora stacji…

Joker
  • Dramatyczne

Nick Wild jest ochroniarzem w Las Vegas o zabójczych umiejętnościach zawodowych i osobistych…

Kaznodzieja z karabinem
  • Dramatyczne

Film oparty na faktach opowiada wstrząsającą historię mężczyzny, Sama Childersa, który zaangażował…

Ogień zwalczaj ogniem
  • Dramatyczne

Strażak Jeremy Coleman (Josh Duhamel) jest świadkiem zbrodni. Mordercą okazuje się ścigany od wielu…

Ulice we krwi
  • Dramatyczne

Nowy Orlean, sześć miesięcy po tym jak huragan Katrina zupełnie zdewastował miasto. Chociaż ustąpiła…

Farma cudów
  • Dramatyczne

Helena (Milka Ahlroth) jest kobietą po przejściach, którą mąż zostawił dla młodszej kochanki.…

do zakończenia reklamy pozostało s
Włącz dźwięk
Pomiń reklamę