Trudne słówka

Spanglish

Komediowe
IMDb 5,8/10
2 godz. 5 min.

Flor (Paz Vega) i jej 12-letnia córka przyjechały do Los Angeles w poszukiwaniu lepszego życia. Zrządzeniem losu trafiają do zamożnej rodziny Claskych (Adam Sandler i Téa Leoni), która akurat poszukuje gosposi do swojego letniego domu w Malibu. Flor wprawdzie nie zna ani języka, ani kultury swoich pracodawców, ale ma za to zapał i odwagę, które pozwolą jej pokonać wszelkie trudności. Pojawienie się pięknej Meksykanki w domu Amerykanów staje się przyczyną wielu zabawnych nieporozumień, a…

Flor (Paz Vega) i jej 12-letnia córka przyjechały do Los Angeles w poszukiwaniu lepszego życia. Zrządzeniem losu trafiają do zamożnej rodziny Claskych (Adam Sandler i Téa Leoni), która akurat poszukuje gosposi do swojego letniego domu w Malibu. Flor wprawdzie nie zna ani języka, ani kultury swoich pracodawców, ale ma za to zapał i odwagę, które pozwolą jej pokonać wszelkie trudności. Pojawienie się pięknej Meksykanki w domu Amerykanów staje się przyczyną wielu zabawnych nieporozumień, a jednocześnie wnosi w ich życie powiew świeżości.

Ta zgrabna komedia o kulturowych nieporozumieniach i miłosnych perturbacjach wyszła spod ręki zdobywcy trzech Oscarów za film Czułe słówka, reżysera, producenta i scenarzysty Jamesa L. Brooksa (także: serial Simpsonowie, Telepasja, Lepiej być nie może). W głównych rolach zobaczymy w niej uwielbianego przez publiczność Adama Sandlera (Supertata, Lewy sercowy – nominacja do Złotego Globu, 50 pierwszych randek), Téę Leoni (Family Man, Park Jurajski 3, Koniec z Hollywood) i hiszpańską gwiazdę, laureatkę canneńskiej Chopard Trophy, Paz Vegę (Lucia i seks, Porozmawiaj z nią, Po drugiej stronie łóżka). Muzykę skomponował nagrodzony Oscarem Hans Zimmer (Rain Man, Król lew, Gladiator), który zdobył za nią nominację do Złotego Globu.

do zakończenia reklamy pozostało s
Włącz dźwięk
Pomiń reklamę
Zobacz również
Pulp Fiction
  • Komediowe
  • Stany Zjednoczone

Jules (Samuel L. Jackson) i Vincent (John Travolta) są płatnymi zabójcami, którzy dostają zlecenie…

Przekładaniec
  • Komediowe

Mr. X (Daniel Craig), znany w przestępczym światku gangster handlujący narkotykami, postanawia…

Sztanga i cash
  • Komediowe

Miami, rok 1994. Daniel Lugo (Mark Wahlberg) jest pracownikiem siłowni, który marzy o światowym…

Włoska robota
  • Komediowe

John (Donald Sutherland) jest odnoszącym sukcesy złodziejem, który przewodzi grupie przestępczej.…

Gliniarz z Beverly Hills 2
  • Komediowe

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów organizuje napad na salon jubilerski. W ich ręce trafia…

Gliniarz z Beverly Hills
  • Komediowe

Axel Foley (Eddie Murphy) jest policjantem z Detroit, który stawia sobie za cel wyjaśnienie…

do zakończenia reklamy pozostało s
Włącz dźwięk
Pomiń reklamę