Matka i córka

La ciociara

Wojenne
IMDb 8,0/10
1 godz. 40 min.

Carla Leone jest śliczna, lubiana przez wszystkich i pewna siebie. Nauka w liceum jest dla niej bardzo szczęśliwym okresem w życiu. Dostaje świetne oceny, umawia się z najprzystojniejszym chłopakiem ze szkoły i jest drugą najlepszą pływaczką licealnej drużyny sportowej. Pewnego dnia dziewczyna dowiaduje się, że jest silna i odnosząca sukcesy matka choruje na raka piersi. Uświadamia sobie, jak bardzo może zmienić się jej życie, gdy mamę zabierze choroba. Ojciec nie umie pocieszyć córki, bo…

Carla Leone jest śliczna, lubiana przez wszystkich i pewna siebie. Nauka w liceum jest dla niej bardzo szczęśliwym okresem w życiu. Dostaje świetne oceny, umawia się z najprzystojniejszym chłopakiem ze szkoły i jest drugą najlepszą pływaczką licealnej drużyny sportowej. Pewnego dnia dziewczyna dowiaduje się, że jest silna i odnosząca sukcesy matka choruje na raka piersi. Uświadamia sobie, jak bardzo może zmienić się jej życie, gdy mamę zabierze choroba. Ojciec nie umie pocieszyć córki, bo rzeczywistość i obawa o życie żony zaczynają go przerastać. Z uczelni wraca do domu brat Carli, Danny, który w racjonalny sposób stara się rozwikłać rodzinne problemy.
Carla boi się o matkę, ale zdaje sobie także sprawę, że pewnego dnia ona sama może zachorować na nowotwór, bo ta choroba często występuje w jej rodzinie. Z pomocą Tiny, swojej przyjaciółki, godzi się z myślą o chorobie i przewartościowuje całe swoje życie.

Zobacz również
Wojak Churchill
  • Wojenne

Zwariowana komedia producenta filmu "Bridget Jones: w pogoni za rozumem". Satyra nie oszczędzająca…

Wróg u bram
  • Wojenne

II wojna światowa. Pod Stalingradem toczy się zażarta walka. Radziecki snajper Wasilij Zajcew (Jude…

Żółtodzioby
  • Wojenne

Brandon Bartle (Alden Ehrenreich) oraz Daniel Murphy (Tye Sheridan) są dwoma pełnymi naiwności…

1945
  • Wojenne

W sierpniowy dzień 1945 roku mieszkańcy pewnej węgierskiej wioski zajęci są organizacją ślubu syna…

Katyń
  • Wojenne

Gdy 17 września 1939 roku armia radziecka wkroczyła do Polski, nieprzygotowana do walki na dwóch…

Powstanie Warszawskie
  • Wojenne

Film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych, opowiadający o tytułowym wydarzeniu…

do zakończenia reklamy pozostało s
Włącz dźwięk
Pomiń reklamę